Home Shop Patio, Lawn & Garden Hozelock Ltd HZ24250000 Pico Reel, Yellow, 10m
AnySharp Knife Sharpener with PowerGrip, Silver
Back to products
Hozelock Ltd 2347 0000 Multi Spray Watering Gun Starter Set, 205.0 mm*230.0 mm*260.0 mm, Multicolour
Hozelock Ltd HZ24250000 Pico Reel, Yellow, 10m
Compare
Add to wishlist
Description
Brand: Hozelock Ltd
Color: Yellow
Features:
  • Perfect for patios, balconies & small garden spaces with imited storeage capability.
  • Enclosed design keeps your hosepipe tidy and tangle free
  • Dual Usage – can be carried or left by the tap
  • Sleek winding handle makes rewinding the hose a breeze
  • Complete with a 10m hose & a Multi Spray Gun
Package Dimensions: 130x320x1720
Release Date: 01-02-2014
Details: Product Description
Safety Warning
Please read all product packaging literature and product labels before use.
Box Contains
Category: Patio, Lawn & Garden Tags: Hozelock Ltd, Lawn & Patio
Share:
Related products
Compare
Quick view
Add to wishlist
Add to cart
GardenMate pack of 2 large 272L garden waste bags (H76 cm, D67 cm)
Patio, Lawn & Garden
Quick view
Add to cart
Juggernaut Carts Collapsible Folding Outdoor Beach Utility Wagon with Cover Bag, Blue
Patio, Lawn & Garden
-20%
AeroGarden Bounty Basic – Indoor Garden with LED Grow Light, Black
-10%
Bionic Flex 50? Garden Hose, Ultra Durable & Lightweight Weatherproof Garden Water Hose, 500 PSI Crush Resistant EZ Connect Metal Fittings, Tear Resistant, Kink Free Outdoor Hose, Outdoor Yard Hose